Mastervolt: The power to be independent

Oficjalnym dystrybutorem Mastervolt w Polsce jest firma Eljacht.
Kontakt: ul. Łowicka 13, 80-642 Gdańsk; tel. +48 58 320 70 24; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Firma Eljacht istnieje od 1990 roku. Nasze stoiska wystawiennicze obecne są często na wszystkich większych targach branżowych (Wiatr i Woda, BoatShow) i nie tylko. Firma wciąż rozszerza ofertę o urządzenia elektryczne, elektroniczne oraz akcesoria przydatne przy montażu urządzeń na jachtach i w aplikacjach mobilnych.

Posiadamy ponad dwudziestopięcioletnie doświadczenie w instalowaniu elektroniki jachtowej, udzielamy porad technicznych oraz dobieramy urządzenia do indywidualnych potrzeb klienta dla różnych typów jachtów. Naszą wiedzę opieramy na cyklicznych kursach i szkoleniach organizowanych przez producentów sprzętu oraz na wieloletnim doświadczeniu właściciela firmy, kapitana Jerzego Jankowskiego.

Naszymi klientami są największe polskie stocznie jachtowe: Delphia Yachts, Galeon, Sunreef Yachts, Northman oraz Antila Yachts.

Mastervolt to dostawca niezawodnych i innowacyjnych autonomicznych rozwiązań energetycznych. Jako specjaliści w zakresie zarządzania, przetwarzania i magazynowania energii elektrycznej oferuje kompleksową ofertę produktów o zakresie mocy od 300 W do 40 kilowatów. Rozwiązania elektryczne Mastervolt są szeroko stosowane na wymagających rynkach, takich jak morski, mobilny, przybrzeżny, przemysłowy, autonomiczne systemy solarne i infrastruktura.

Mastervolt zajmuje się rozwijaniem, produkcją i dystrybucją wysokiej jakości systemów elektrotechnicznych w celu dostarczania niezależnych źródeł energii. Wśród oferowanych produktów znajdują się akumulatory magazynujące, generatory, ładowarki, transformatory, inwertery, panele wyświetlaczy, cyfrowe tablice rozdzielcze, elektryczne sterowanie, okablowanie oraz w pełni zintegrowane systemy.

Mastervolt jest częścią Power Products, LLC, które gromadzi wiele liczących się marek na rynku morskim, mobilny i przemysłowym. Ancor, BEP, Blue Sea Systems, CZone, Lenco, Marinco, Mastervolt i ProMariner dostarczały innowacyjne rozwiązania elektryczne od dekad jako niezależne firmy. Obecnie te wiodące firmy połączyły się, by oferować najszerszy i najbardziej kompletny zakres produktów elektrycznych do każdego możliwego zastosowania.