Battery Mate 2503 IG Izolator baterii

Mastervolt Battery Mate 2503 IG Izolator baterii 83125035

MastervoltBattery Mate 2503 IG - izolator baterii

Podczas gdy izolatory baterii to konwencjonalne splittery diodowe, technologia Battery Mate bazuje na elektronice i zawiera mosfety (tranzystory). Jego części kompensują spadki napięcia i zapewniają, że ładowanie będzie kontynuowane na właściwym poziomie napięcia, nawet z kilkoma bankami baterii.

Battery Mate kompatybilne są z każdym typem alternatora/ładowarki baterii, zarówno w istniejących jak i nowych systemach. Ponieważ utrata napięcia pomiędzy alternatorem a baterią jest niewielka, Battery Mate sprawują się o wiele lepiej od konwencjonalnych izolatorów baterii. Zapewnia to szybkie i kompletne ładowanie baterii bez konieczności dodatkowych regulacji alternatora.

Ładowanie dwóch lub trzech baterii o wysokiej pojemności
Battery Mate są najbardziej odpowiednim wyborem do ładowania kilku baterii, dla wielu producentów alternatorów, nawet gdy ich napięcie ładowania nie może być regulowane. Potrafią ładować dwie lub trzy baterie o bardzo dużej wydajności i bez strat napięcia.

Modele 1602/1603 są odpowiednie dla alternatorów z maksymalnym prądem ładowania 160 amp, a Battery Mate 2503 jest idealny dla alternatorów z maksymalnym prądem ładowania 250 amp.

Łatwy montaż
Gwarantowane bezpieczeństwo: Wyświetlacz LED Battery Mate wskazuje, czy moc wejściowa jest aktywna.

Specyfikacja techniczna:

Specyfikacja ogólna
Ilość gniazd baterii 3
Wymiary (wys. x szer. x głęb.) 207 x 140 x 80 mm
Waga 1 kg
Specyfikacja techniczna
Maksymalna moc wyjściowa ładowarki 200 A
Maksymalna moc wyjściowa alternatora 250 A

Do pobrania

Instrukcja w j. angielskim - Battery Mate (plik PDF): Ikona pdf

Kup w sklepie